Како да барате BCH од хартиен кошничар? | Macedonian.globalsciencecollaboration.org

Како да барате BCH од хартиен кошничар?

Како да барате BCH од хартиен кошничар?

Прашање:

Каде можам да го внесете?

Одговор:

Коментари:

Рохан,

Се обидов некои методи кои се чинеше да работат само парична казна по 1 вилушка Авг. Јас се преселив некои BCH на редовните стари наследство БТК хартија паричник адреса користејќи bitaddress.org. Тогаш јас ја преземале паричник Coinomi и избрани BCH, а потоа дојде на приватниот клуч од кои паричник хартија во мојот паричник Coinomi BCH. Јас само dont имате било какви претходно Авг 1-ви БТК паричник хартија биланси да се потврди ова ќе работи. Но, јас не може да се види зошто тоа не би. Друга апликација можете да го користите е десктоп паричникот на Electron кеш што е вилушка на паричник електрум. Го направив чекор по чекор туторијал во текот на мојот веб-сајт cryptoskim.com, кликнете на табот "TSP прашања", тогаш дојдете до "епизода 2068 година на TSP". Таму имам сите на насоките и линкови за да стигнете таму. Јас би рекол дека ако се обидете ова, како мерка на претпазливост треба да се движи вашата БТК на друга адреса на 1-ви. Не можам да прифаќа било каква одговорност за изгубени пари или ако не може да се тврди вашиот BCH по ова, но тоа треба да работат. Тоа навистина смрди дека повеќе луѓе не се обидува да добие повеќе од добри информации за тоа како да го направите тоа. Јас сум Сомневајќи се многу ppl се преселиле своите БТК на паричник хартија пред тоа вилушка и сега се прашувам оваа иста работа. Среќно, и ве молам ако се обидете ова ќе биде толку вид да ме контактирате и потврдете го вашиот резултати? Ви благодариме.

Јас не се добие одговор за ова прашање, ве молиме да одговорите веднаш штом possible.Thank Вие

Поврзани вести


Post Litecoin

Алтернативи за кофеин

Post Litecoin

Прифаќање на битките за консултантски сервиси

Post Litecoin

Биткоинска рударска брзина (cpu)

Post Litecoin

Amd HD 5450 и 6350 графичка картичка на десктоп dell optiplex 780

Post Litecoin

Алтернативна монета

Post Litecoin

Втората лозинка за блокирање

Post Litecoin

Битката измама

Post Litecoin

Калифорниска сметка и Coinbase

Post Litecoin

Несреќа се разбира софтверско прашање

Post Litecoin

Битковински јазли

Post Litecoin

Како да започнете без СМС

Post Litecoin

Историски трговски податоци